Erfahre von Großartigem - Melde dich zu unserem Newsletter an

Filie

Obecna na całym świecie


Nasz doświadczony i wysoko wykwalifikowany zespół pracowników zawsze chętnie.

Ci doradzi.Cieszymy się na kontakt z Tobą.
Filie
Kraj
Kontakt
Agapiou Nikos
Grecja, Cypr
nikos.agapiou@caprice-schuhe.de
+30 (0) 21 02 44 77 35
Black Michael
Kanada
Blagoeva Dimitrinka
Bułgaria
Bolle Karsten
Niemcy: DACH Region
Burmeister Christian
Międzynarodowej
christian.burmeister@caprice-schuhe.de
+49 (0) 52 31 605 364
+49 (0) 175 51 60 255
Crisan Adrian
Rumunia
Fischer Anton
Austria
anton.fischer@caprice-schuhe.de
+43 (0) 65 04 11 22 57
Franzoni Gianluca
Włochy Północ
Zoltán Kerepeszki
Ungarn
zoli@gardaker.hu
+36 30 9218424
Miguel Ferreira
Portugal
Irrgang Adalbert
Niemcy: Bawaria
adalbert.irrgang@caprice-schuhe.de
+49 (0) 99 66 90 27 97
+49 (0)17 28 52 71 02
Joseph Stephen
Wielka Brytania
stephen.joseph@caprice-schuhe.de
+44 (0) 77 34 24 76 69
Kunz Viktor
Rosja, Białoruś, Ukraina, Mołdawia
viktor.kunz@caprice-wostok.ru
+7 (0) 495 640 63 46
+7 (0) 91 67 07 40 00
Lambert Marc
Francja
m.lambert@mbc-lambert.fr
+33 (0) 390 29 11 09
Lampropoulou Marina
Grecja, Cypr
mlamp80@gmail.com
+30 (0) 21 02 44 77 35
Makeev Sergej
Kazachstan
McHugh John
Irlandia
john.mchugh@caprice-schuhe.de
+353 (0) 214 61 83 80
+353 (0) 872 62 84 67
Pesapane Pasquale
Włochy Południe
Puljanic Darko
Chorwacja, Macedonia, Czarnogóra, Bośnia i Herzegovina, Serbia
darko.puljanic@caprice-schuhe.de
+381(0)113194575
+381 (0) 646 10 64 28
Rienaß Matthias
Niemcy: Szlezwik-Holsztyn, Hamburg, Brema, Dolna Saksonia, Nadrenia Północna-Westfalia
Saarniit Alvar
Estonia, Łotwa
alvar.saarniit@caprice-schuhe.de
+372 (0) 646 44 19
+372 (0) 511 64 46
Schulz Daniela
Niemcy: Berlin, Brandenburgia, Meklemburgia-Pomorze Przednie, Turyngia, Saksonia i Saksonia-Anhalt
daniela.schulz@caprice-schuhe.de
+49 (0) 172 36 94 09 3
Solvang Roar
Norwegia
roar.solvang@caprice-schuhe.de
+47 (0) 70 14 13 33
+47 (0) 91 31 64 83
Strandvi Kristofer
Szwecja
kristofer@comfortbrands.se
+46 340 679260
+46 340 500702
Tainio Asko
Finlandia
asko.tainio@caprice-schuhe.de
+358 (0) 504 99 00 26
Tortosa José
Hiszpania
indis@indiscalzado.com
+34 966 950 480
+34 966 950 570
Westerkamp Thom
Holandia, Belgia - Flandria
Wolf Anne-Sophie & Arnaud
Belgia-Walonia, Luksemburg
as.lambert@asl-shoes.fr
+33 (0) 390 29 11 09
Zabinski Darius
Polska
darius.zabinski@caprice.pl
+48 (0) 721 011 011
+48 (0) 601 212 433
Zabojnikova Marcela
Czechy
marcela.manakova@caprice-schuhe.de
+420 (0) 577 21 05 22
+420 (0) 737 19 45 00